#
Image
Witaj na naszej stronie.

Choroby Paletek

Większość akwarystów wie paletki to ryby, które stosunkowo często zapadają na różne choroby. Przyczyny tych chorób mogą być różne, ale w ich leczeniu.
May 2008. Choroby i leczenie paletek. Autor, Wiadomość. Discusec Pomógł: 1 raz Wiek: 20 Dołączył: 14 Gru 2006 Posty: 37 Skąd: Kraków. Są tym czynnikiem, który odstrasza wielu akwarystów od hodowania paletek. Wielu hodowców przyglądało się bezradnie, gdy paletki nie przyjmowały.
25 Lipiec 05, 09: 37 Choroba paletek-biały nalot na oczach. Mrgreen: Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na opis przebiegu choroby. Dużych hodowlach paletek problem chorób chyba nie istnieje, gdyż jak się czyta, to oni wymieniają raz dziennie całą objętość akwarium, a czasami nawet dwa. Doświadczenia z 450 litrowym akwarium z paletkami. Na stronie opisuję: konstrukcję, filtrację, oświetlenie, nawożenie, choroby paletek i rośliny. Diskus Energiefutter Pokarm specjalny, w formie granulatu dla paletek i innych ryb strefy środkowej i dennej* wspomaga siły witalne* szczególnie.
Zwalczaniu choroby paletek wywołanej przez nicienie z rodzaju Capillaria zawartość 1 fiolki Capilexu należy rozpuścić w 10 ml wody w płaskim naczyniu.

Tą mogą zostać dotknięte paletki, pielęgnice i wiele ryb słonowodnych. Na głowie ryby, a czasami także wzdłuż linii bocznej, rozwijają się otwarte.

Z najniebezpieczniejszych chorób ryb, a zwłaszcza paletek i. Przy zwalczaniu choroby paletek wywołanej przez nicienie z rodzaju CapiUaria zawartość. May 2007. żywym pokarmem lub z chorą rybą przyniesioną z zewnątrz. Nosicielami tej choroby najczęściej są skalary. Dlatego też do akwrium z paletkami. Eksperymentowanie na paletkach niestety nie objęło chorób na które cierpią te wspaniałe ryby. Eksperymenty te nie odbyły się z jednej istotnej.

Image